Kadra pedagogiczna

Klaudia Sidor

Nauczycielka przedszkole

Wulkan energii! Przy Pani Klaudii nikt się nie nudzi. Praca z dziećmi daje Jej ogromną frajdę i satysfakcję. Jest miła, bardzo opiekuńcza i odpowiedzialna. Łatwo nawiązuje kontakt zarówno z dziećmi jak i ich rodzicami. Pani Klaudia jest absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej z edukacją włączającą.

Weronika Zaraś

Katarzyna Wysoczarska

Nauczycielka przedszkole

Pani Kasia jest młodą, ale z doświadczeniem, nauczycielką wychowania przedszkolnego. Pozytywnie nastawiona do pracy i zawsze uśmiechnięta co sprawia, że bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. Zapewnia im spokój, dodaje otuchy, wspiera w codziennym rozwoju. To nauczycielka z pasją czerpiąca radość z sukcesów i osiągnięć swoich podopiecznych.

Aleksandra Jasińska

Opiekunka w żłobku

Pani Ola jest osobą pozytywnie nastawioną do świata, ciepłą i opiekuńczą. Ma kilkuletnie doświadczenie w opiece nad najmłodszymi. Posiada wymagane kwalifikacje zdobyte w trakcie 280-godzinnego szkolenia dla opiekunów w żłobku lub klubie dziecięcym, dzięki któremu zdobyła gruntowną wiedzę o rozwoju dzieci w wieku 0-3 lat. Prywatnie mama Kacperka.

Monika Kaflik

Agnieszka Jakubik

Opiekunka w żłobku

Bardzo ciepła , empatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Pełna zapału i pomysłów do pracy z dziećmi. Szybko zjednuje sobie zarówno maluchy jak i ich rodziców. Z wielką satysfakcją i dumą obserwuje codzienne postępy swoich podopiecznych. Praca z dziećmi jest jej pasją , którą wykonuje z wielkim oddaniem. Absolwentka Ratownictwa Medycznego.

Emilia Bączyk

Przydatne informacje o przedszkolu