Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia w stosunku do innych przedszkoli?

1

Nowoczesne przedszkole

Nowoczesna architektura, ekologiczne rozwiązania, system opieki nad dziećmi skierowany do najbardziej zapracowanych rodziców!
2

Grupy do 12 osób - sale od 35 do 50 m2!

Praktycznie trzy czwarte dnia nasze dziecko przebywa w przedszkolu. Marzeniem każdego rodzica jest, by ten długi czas spędzało w jak najnormalniejszych warunkach. Dzięki małym grupom, dzieciom łatwiej jest się nie tylko zintegrować, łatwiej jest również skupić się na zadaniach, a wychowawca może lepiej poznać możliwości rozwojowe dziecka i odpowiednio z nim pracować.
3

Kuchnia

"Szwedzki Stół" , to jedna z atrakcji przygotowywana co tydzień przez personel kuchni. Każdy posiłek uwzględnia dodatek warzyw, owoców, lub naturalnych produktów. Desery czy napoje, przygotowujemy na bieżąco, a dzięki kuchennemu wyjściu na ogródek, posiłki podawane są prosto na świeże powietrze, gdzie można zjeść smacznie i zdrowo. Własna profesjonalna kuchnia, oczywiście z widokiem na plac zabaw zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale i sterylnością dorównującą pięciogwiazdkowym hotelom.
4

Plac Zabaw

Posiadamy 1400 metrów własnego terenu, z czego przeszło połowa, to przepiękny plac zabaw. Trampolina, pozwoli rozładować emocje każdemu przedszkolakowi a kolorowa piaskownica to ulubiony plac zabaw Najmłodszych. Mamy też kilka stoliczków na świeżym powietrzu, przy których maluchy chętnie pracują, a nasz ukochany kucharz może zaserwować posiłek.
5

Sala CHILL OUT 40 m kw.

W sali Chill out dziecko śpi kiedy zechce. Nie zmuszamy do spania "na gwizdek". Gdy dziecko znudzi się już zabawą z rówieśnikami, czy po prostu jest zmęczone, może w każdej chwili skorzystać z drugiej sali, w której spokojnie można się wyciszyć, a pani w kącie czyta bajki. Dzięki projektorowi multimedialnemu, salę w każdej chwili można zamienić na salę kinową.
6

Wykończenie pod kątem potrzeb najmłodszych

Tapety i farby na ścianach, projektowane są pod kątem potrzeb najmłodszych. Ucieczka od kakofonii kolorów w stonowane łagodne barwy, nie tylko powiększają przestrzeń, są projektowane pod wrażliwe zmysły dziecka. Podłogi z najwyższej jakości materiałów. Miękkie, dźwiękochłonne stworzone wyłącznie dla dobra najmłodszych użytkowników. Wysokie sale, miejscami ściany ze szkła, dają niepowtarzalny - skandynawski klimat. Oświetlenie ECO PRESTIGE, wykorzystuje najnowsze technologie LED. Lista innowacji jest naprawdę długa, firma MITSUBISHI zadbała o najnowsze rozwiązania klimatyzacyjne zapewniające stałą temperaturę czy wilgotność powietrza. Najnowocześniejsze systemy oświetleniowe gwarantują komfort w najbardziej pochmurne dni.

Przydatne informacje o przedszkolu

Adres przedszkola
03-890 Warszawa ul. Bukowiecka 37

+48 662 205 622

Dane firmowe
Baje i Psoty Damian Borowski, 03-890 Warszawa ul. Bukowiecka 37
NIP: 5242397110 REGON: 382342990
konto:62 1140 2004 0000 3102 8335 7053

Telefony i media społeczościowe

Przedszkole

Nasze filmy

Nasze zdjęcia

Nasz Facebook