Kadra pedagogiczna

Karolina Bulicz
Nauczyciel
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna,studia podyplomowe w zakresie terapii pedagogicznej oraz kształcenia wczesnoszkolnego i przedszkolnego.Doskonaliłam również warsztat pracy przez udział w kursach,warsztatach i szkoleniach.Swoje pierwsze zawododwe kroki stawiałam jako wychowawca w Domu Dziecka,gdzie istotnym zadaniem jest kształtowanie postaw prospołecznych,wspieranie rozwoju emocjonalnego oraz nauka samodzielności i współpracy w grupie.W pracy z dziećmi staram się rozwijać i pielegnowąć w nich małego odkrywcę,zachęcać do samodzielnego rozwiązywania problemów i dochodzenia do odpowiedzi.W moim warsztacie pracy łącze różne elementy:taniec,ruch,śpiew,plastykę,tak żeby dziecko mogło doświadczyć w czym najlepiej się odnajduje.W każdym dziecku staram się dostrzec jego wyjątkowość i niepowtarzalność,tworząc jednocześnie przyjazną przestrzeń do jego rozwoju.W dzieciach cenię z jak ogromnym wdziękiem wyrażają emocje,są zabawne, z entuzjazmem podchodzą do nowych zdań-My dorośli możemy się wiele od nich nauczyć.Mam nadzieję,że dzięki nim nie zatracę drzemiącej we mnie cząstki dziecka :)
Małgorzata Grot
Opiekunka w Żłobku
Bardzo ciepła , empatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Pełna zapału i pomysłów do pracy z dziećmi. Szybko zjednuje sobie zarówno maluchy jak i ich rodziców. Z wielką satysfakcją i dumą obserwuje codzienne postępy swoich podopiecznych. Praca z dziećmi jest jej pasją , którą wykonuje z wielkim oddaniem.
Pani Natalia
pomoc/opiekunka
Pani Natalia przyjechała do Nas z Ukrainy już ze swoim doświadczeniem przedszkolnym a także chęcią I otwartością na nowe wyzwania . Zawsze lubiła opiekować się i pomagać innym,zwłaszcza tym najmłodszym.Nasza P.Natalia jest osobą ciepła,serdeczną wyrozumiałą . Ważne jest dla niej by dzieci czuły się dobrze nie tylko same ze sobą lub w gronie najbliższych ale i w grupie rówieśniczej aby łatwiej odnaleźć się na dalszych etapach rozwoju,gdyż ważne są dla niej relacje międzyludzkie/miła atmosfera .Dzięki pogodnej naturze P.Natalii,która jest zawsze uśmiechnięta wszystkim jest weselej i z chęcią spędzamy czas w przedszkolu.
Monika Kaflik
Opiekunka w Żłobku
Pani Monika jest oddaną, troskliwą osobą, dba o podopiecznych jak o własne dzieci. Maluszki przy Pani Monice czują się bezpiecznie, zawsze zaopiekowane, otoczone troską i miłością. Dzięki takim osobom jak Nasza Pani Monika czujemy się jak w domu.
Halisevych Iryna
Nauczyciel
Ukończyłam studia pedagogiczne. Na pierwszej praktyce w przedszkolu i żłobku ,zdałam sobie sprawę, że to jest moje powołanie. Po studiach poszłam do pracy w przedszkolu z dziećmi od 3 lat i wtedy zdałam sobie sprawę, że wszystkie dzieci są bardzo różne, są miłe, dobre i czasem niegrzeczne, ale wiem, że żadne z nich nie jest złe, wszystkie są cudowne ,po prostu każde z nich potrzebuje indywidualnego podejścia, a ja zawsze to potrafiłam. Lubię dzieci całym sercem. Wychodzę z pracy z radosnym i dobrym nastrojem.

Przydatne informacje o przedszkolu

Mapa dojazdu do przedszkola