Kadra pedagogiczna

Małgorzata Grot
Opiekunka w Żłobku
Bardzo ciepła , empatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Pełna zapału i pomysłów do pracy z dziećmi. Szybko zjednuje sobie zarówno maluchy jak i ich rodziców. Z wielką satysfakcją i dumą obserwuje codzienne postępy swoich podopiecznych. Praca z dziećmi jest jej pasją , którą wykonuje z wielkim oddaniem.
Pani Natalia
pomoc/opiekunka
Pani Natalia przyjechała do Nas z Ukrainy już ze swoim doświadczeniem przedszkolnym a także chęcią I otwartością na nowe wyzwania . Zawsze lubiła opiekować się i pomagać innym,zwłaszcza tym najmłodszym.Nasza P.Natalia jest osobą ciepła,serdeczną wyrozumiałą . Ważne jest dla niej by dzieci czuły się dobrze nie tylko same ze sobą lub w gronie najbliższych ale i w grupie rówieśniczej aby łatwiej odnaleźć się na dalszych etapach rozwoju,gdyż ważne są dla niej relacje międzyludzkie/miła atmosfera .Dzięki pogodnej naturze P.Natalii,która jest zawsze uśmiechnięta wszystkim jest weselej i z chęcią spędzamy czas w przedszkolu.
Monika Kaflik
Opiekunka w Żłobku
Pani Monika jest oddaną, troskliwą osobą, dba o podopiecznych jak o własne dzieci. Maluszki przy Pani Monice czują się bezpiecznie, zawsze zaopiekowane, otoczone troską i miłością. Dzięki takim osobom jak Nasza Pani Monika czujemy się jak w domu.