Zajęcia dodatkowe

JUDO

Sport, który usamodzielnia dzieci, uczy wielu zasad i koncentracji. Dzięki judo dzieci stają się odważne i widzą wiele możliwości rozwiązań. Judo uczy współpracy, mimo, że to sport indywidualny dzieci są w ciągłym kontakcie z innymi. Uczy spostrzegawczości i zwinności, wspomaga koordynacje ruchową.

Gimnastyka korekcyjna

Wiek przedszkolny to szczególny czas w rozwoju dziecka. Warto od najmłodszych lat stosować ćwiczenia mające na celu profilaktykę oraz korygowanie wad postawy. Gimnastyka korekcyjna dla dzieci to zestaw ćwiczeń, które uczą przedszkolaków poprawnych nawyków. Zajęcia są prowadzone w formie gier i zabaw ruchowych które oprócz zdrowotnego celu, sprawiają dużo radości Waszym dzieciom.

Balet

Pozwala na rozwój ,podczas którego dzieci pracują nad koordynacją ruchową, orientację w przestrzeni oraz nad świadomością  ciała.

Taniec

Taniec pomaga dzieciom w kształtowaniu wyczucia rytmu ,koordynacji ruchowej oraz poprawnej sylwetki. Pozwala również na rozwój  umiejętności współdziałania w grupie .Taniec daje dużo radości, pozytywnej energii i dobrej zabawy.

Programowanie

Prowadzone jest trzema metodami:
1. Ze ślimakiem QOBO
2. Z planszami do kodowania
3. Z kartami pracy
Zajęcia te wprowadzają w świat podstaw programowania, rozwijają pamięć, poprawiają koordynację oko – ręka. Są to zajęcia edukacyjne, na których dzieci układają tor zadań dla ślimaka QOBO na planszy. Ćwiczenia rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową, myślenie twórcze i logiczne. Na planszach do programowania dzieci uczą się współpracy w grupie, koncentracji, ćwiczą pamięć krótko i długotrwałą, kształtują wyobrażnię przestrzenną. Z kartami pracy dziecko rozwija motorykę małą i nabywa umiejętności prezentowania swoich przemyśleń w sposób zrozumiały dla wszystkich.

ARTYSTYCZNE PSOTY

Ceramika
Gdy się nudzisz, masz zgryzoty,
Co tu robić z wolnym czasem?
Chcesz ulepić świat? Malować?
Zapraszamy! Przychodź do nas!
Tu zabarwisz czas kolorem,
Artystyczne robiąc psoty!

Przydatne informacje o przedszkolu

Adres przedszkola
03-890 Warszawa ul. Bukowiecka 37

+48 662 205 622

Dane firmowe
Baje i Psoty Damian Borowski, 03-890 Warszawa ul. Bukowiecka 37
NIP: 5242397110 REGON: 382342990
konto:62 1140 2004 0000 3102 8335 7053

Telefony i media społeczościowe

Przedszkole

Nasze filmy

Nasze zdjęcia

Nasz Facebook